Новий Mercedes-Benz GLA: розкриті перші подробиці

Вихід кросовера нового покоління запланований на 2019 рік, однак німецьким журналістам вже вдалося з'ясувати цікаві нюанси про новинку. Як повідомляє Auto Bild, новий Mercedes-Benz GLA стане більше попередника за розмірами, отримає більш динамічний дизайн, а також обзаведеться новою «купеподібною» версією (GLA Coupe), незважаючи на те, що раніше поява такого автомобіля спростовувалась.

Mercedes-Benz GLA

За інформацією джерел німецького видання, Mercedes-Benz GLA другого покоління збереже переднєприводну платформу, яка, втім, буде піддана модернізації. Наприклад, модель отримає вдосконалену задню підвіску і нові адаптивні амортизатори. Крім того, кросовер буде пропонуватися з новою 9-ступінчастою трансмісією з двома зчепленнями.

Mercedes-Benz GLA

Що ж стосується двигунів нового Mercedes-Benz GLA, то модель буде пропонуватися з бензиновими і дизельними моторами потужністю від 122 до 408 кінських сил. Крім того, запланована як гібридна, так і повністю електрична версія. Причому остання, якщо вірити інсайдерам, повинна буде скласти конкуренцію седану Tesla Model 3 і зможе долати на одному заряді до 400 кілометрів.

Джерело: auto.mail.ru