Купе Vision Mercedes-Maybach 6 виявилося електрокаром

В рамках відкритого Конкурсу елегантності в Пеббл-Біч компанія Mercedes нарешті офіційно представила концептуальний чотиримісне купе Vision Mercedes-Maybach 6. Якщо в зовнішності ніяких секретів вже по суті не залишилося, то технічна начинка піднесла сюрприз.

Vision Mercedes-Maybach 6

За задумом дизайнерів, решітка радіатора з тонкими вертикальними ламелями повинна нагадувати благородний костюм в тонку смужку.

Шоу-кар отримав оригінальні по дизайну 24-дюймові колісні диски. Подивитися на концептуальний автомобіль в русі можна в офіційному відеоролику.

Vision Mercedes-Maybach 6 виявився електрокаром. Під підлогою купе встановлена плоска акумуляторна батарея ємністю 80 кВт•год, яка живить електричну силову установку загальною потужністю 750 к.с. З місця до 100 км/год машина розганяється менш ніж за чотири секунди, максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 250 км/год. Запас ходу по циклу NEFZ - понад 500 км (по EPA - більше 200 миль).

Vision Mercedes-Maybach 6

Архітектура салону організована за принципом Inside-Out ( «зсередини-назовні») - подушки сидінь з підлокітником, внутрішні панелі дверей і нижня секція передньої панелі виконані як єдина поверхню.

Що стосується цифри «шість» в назві моделі, то, як виявилося, це не точна довжина машини. Габаритні розміри концептуального купе трохи скромніше, в довжину воно налічує 5700 мм (ширина - 2100 мм, висота - 1328 мм). Інтер'єр Vision Mercedes-Maybach 6 ще більш футуристичний, ніж його зовнішність. Всередині - величезний дисплей від дверей до дверей. При цьому вся інформація, необхідна водієві, також проектується на лобове скло. Планів по запуску шоу-кара в серію у німців поки немає.

Анастасия Королькова, drive.ru