Нове мега-купе Mercedes-Maybach: перше фото

Німецький автовиробник готується до прем'єри концепту нового розкішного автомобіля. Перший тизер новинки, назва якої поки що не розкривається, був опублікований компанією Mercedes-Benz в офіційному акаунті на Facebook.

Mercedes-Maybach

Які-небудь подробиці про новинку не наводяться. Виробник лише зазначив, що «гарячий і крутий» автомобіль буде являти собою «майже шість метрів неперевершеної розкоші». На фото видно, що на задній стійці нового концептуального купе присутній логотип Maybach. Зараз єдина модель, яка присутня в лінійці цього суббренда, - топова версія купе Mercedes-Benz S-класу.

Видання Auto Express стверджує, що офіційна прем'єра новинки відбудеться вже наступного тижня на конкурсі автомобільної елегантності в Пеббл-Біч, а сам концепт-кар буде являти собою сучасну інтерпретацію прототипу Excelero, представленого в 2004 році.

Додамо, що новий концепт цілком укладається в плани Mercedes-Benz по розширенню розкішної лінійки Maybach. Приміром, раніше повідомлялося, що під цим суббрендом вийдуть також нові версії седана Е-класу і кросовера GLS.

Джерело: auto.mail.ru