Mercedes-Benz випустить нову марку

Під новим суббрендом компанія буде випускати електромобілі і інші машини на альтернативних видах палива. В даний час назва нової марки ще не вибрана, проте відомо, що нові моделі будуть конкурувати з електрокарами Tesla і BMW, повідомляє Bloomberg.

Як розповіли виданню два джерела, знайомих з планами Mercedes-Benz, спочатку лінійка нової марки буде складатися з двох електричних кросоверів і двох седанів. У червні глава німецького автовиробника Дітер Цетше заявляв, що перший подібний електрокар може бути показаний вже в вересні цього року на автосалоні в Парижі.

Виробництво нових електромобілів буде налагоджено на заводі Mercedes-Benz в Бремені. Там же буде випускатися кросовер, який працює на паливних елементах, в основу якого буде покладено Mercedes GLC. Прототип такого автомобіля також можуть показати на автошоу в Парижі. За інформацією видання, запас ходу такого автомобіля складе близько 500 км, а зовнішність кросовера буде істотно відрізнятися від інших моделей з трипроменевою зіркою на капоті.

Додамо, що раніше представники Mercedes-Benz анонсували появу конкурента Tesla Model S.

Джерело: auto.mail.ru