Новий фургон Mercedes-Benz Sprinter може стати електрични

Модель Mercedes-Benz Sprinter нового покоління повинна вийти на ринок в 2018 році. В інтерв'ю The Detroit Bureau керівник проекту Ульф Цілліг заявив, що машина спочатку розробляється з прицілом на електричну модифікацію і автопілот. Це цікаве визнання не тільки в плані еволюції комерційної техніки. Схоже, в Даймлері всерйоз думають над електрифікацією самих різних типів машин - від традиційного вже Смарта і аж до важкого комтранспорта.

Mercedes-Benz Sprinter

Ще навесні на дорогах було помічено кілька прототипів наступного Спринтера, що використовують деталі кузова від нинішнього покоління. А ось фронтальна частина з дизайну схожа на новий V-клас.

Сімейство Sprinter нового покоління будуть виробляти не тільки в Німеччині, але і в США. Нещодавно в Чарльстоні (Південна Кароліна) відбулася закладка заводу. Взагалі-то, в цьому місті вже є даймлерівське підприємство, але на ньому лише збирають Спринтери викрутковим способом з великовузлових комплектів, що поставляються з німецьких конвеєрів, щоб обійти мита. Нове виробництво піде по повному циклу.

Комерційна техніка на батареях, схоже, переживає другий підйом. Перший сплеск інтересу до теми не приніс помітних плодів. Зупинено випуск фургона Ford Transit Connect Electric, а компанія Azure Dynamic, що поставляла для нього електричні компоненти, розорилася. Заморожений проект гібрида, що підмикається до розетки, IDEA американської фірми Bright Automotive - вона не змогла отримати обіцяний кредит від Міністерства енергетики США. Перебої в виробництві у компанії Smith Electric, великого постачальника подібних машин.

Mercedes-Benz Sprinter

За попередніми даними, новий Sprinter за розмірами майже не відрізнятиметься від сучасного (на фото) і надасть вибір з ряду дизелів, заднього і повного приводу.

Леонид Попов, drive.ru