Модель Mercedes-AMG GT Roadster скине камуфляж восени

Про те, що у купе Mercedes-AMG GT з'явиться версія Roadster, інсайдери говорили давно. Згідно з планом випуску Mercedes`ів, вже в 2017 році на ринок повинні вийти дві нові модифікації, названі GT C Coupe і GT C Roadster. Відповідно, представити ці машини німці повинні ще до кінця 2016-го. Швидко? Виявляється, родстер майже готовий - про це свідчать перші фотографії передсерійного прототипу.

Mercedes-AMG GT Roadster

Помаранчеві відбивачі в куточках фар говорять про те, що в кадр потрапило американське виконання автомобіля. Але в даному випадку це не має значення, головне - новий дах.

Mercedes-AMG GT Roadster

Як і попередник на ім'я SLS, який поділився з AMG GT здебільшого шасі, родстер GT отримав м'який верх

Публічні прем'єри Mercedes SLS AMG і SLS AMG Roadster розділяли два роки (обидві у Франкфурті - 2009-й і 2011-й відповідно). Купе Mercedes-AMG GT було представлено в Парижі-2014, і, якщо слідувати цій логіці, в нинішньому жовтні німці покажуть Mercedes-AMG GT Roadster. Втім, справа не тільки в прикладі попередника з індексом SLS - не можна відставати від конкурентів.

Mercedes-AMG GT Roadster

Перекрій даху змінив профіль моделі. Який варіант естетичніше?

Mercedes-Benz SLS

Нагадаємо, як виглядали побратими SLS з закритим і відкритим кузовами.

У суперників Jaguar F-type і Porsche 911 є і закрита, і відкрита варіації. Спорткар Chevrolet Corvette Stingray може бути таргою або родстером на вибір. Середньомоторний Audi R8 Spyder теж не можна не згадати в цьому контексті, хоча по потужності і ціною він далекий конкурент Мерседеса-AMG GT Roadster.

Mercedes-AMG GT Roadster

Хоча оформлення носа у новій моделі аналогічно модифікації GT S, ззаду ми бачимо бампер змішаного виду: вихлопні патрубки по краях, як на GT S, і додаткові вентиляційні отвори з країв і між ліхтарями - як у варіації з індесксом GT R.

Яке становище пара GT C Coupe/Roadster займе по відношенню до нинішніх версій GT S (510 к.с., 650 Н • м) і GT R (585 к.с., 700 Н • м) - ще неясно. Але в будь-якому випадку число варіацій моделі буде рости і далі. На черзі - купе Mercedes-AMG GT Black Series. Його потужність складе ніяк не нижче 600 сил. Потенціал «бітурбовісімки» 4.0 це дозволяє - бюро Posaidon вже вичавило з неї 700 к.с. і 750 Н • м.

Леонид Попов, drive.ru