Автомобілі Mercedes-Benz отримають французько-японський дизель

Компанія Mercedes-Benz отримає доступ до 130-сильного 1,6-літрового дизельного двигуна альянсу Renault-Nissan, який планується встановлювати на моделі A-і B-Class наступного покоління. Про це повідомляє Autocar з посиланням на власні джерела, що надали виданню подробиці про план з обміну моторами між німецьким виробником і французько-японською групою.

У свою чергу, Mercedes-Benz надасть альянсу Renault-Nissan можливість використовувати свій дволітровий бензиновий агрегат, а також всю лінійку шести-і восьмициліндрових двигунів. Як повідомлялося раніше, німецькі мотори в першу чергу будуть використовуватися на автомобілях марки Infiniti, преміального бренду "Ніссана". За деякими даними, в найближчому майбутньому у Infiniti з'являться "заряджені" моделі, які стануть комплектуватися двигунами ательє AMG, придворного тюнера Mercedes-Benz.

Відзначимо, що в рамках цієї програми, компанія Mercedes-Benz також зможе адаптувати і модифікувати агрегати, що поставляються партнером у відповідності зі своїми потребами. А для комерційного автомобіля Mercedes-Benz Vito крім моторів використання ще й французької коробки передач.

Крім того, партнерство концерну Daimler і групи Renault-Nissan передбачає спільну розробку нових трьох-і чотирициліндрових бензинових і дизельних двигунів. Обсяг цих моторів, за даними Autocar, складе від 1,2 до 1,8 літра. Вони будуть використовуватися як на наступних Mercedes-Benz A-і B-Class, так і на Renault Clio і Megane.

Про створення альянсу між Daimler і Renault-Nissan було оголошено на початку квітня поточного року. У рамках партнерства сторони обмінялися 3,1-відсотковими пакетами акцій.

Джерело: auto.lenta.ru