Вседорожний універсал Мерседеса вперше потрапив в об'єктив

Паризька прем'єра відбудеться через два з половиною місяці, і «сарай» підвищеної прохідності Mercedes-Benz E-Class Estate All Terrain до неї посилено готується. Раніше про конкурента Audi A6 allroad ми тільки чули, тепер завдяки папараці можемо подивитися. Штутгартці не стали винаходити велосипед: у порівнянні зі звичайним універсалом у версії All Terrain збільшений кліренс, розширені колісні арки, по периметру надітий пластиковий захист...

Mercedes-Benz E-Class Estate All Terrain

Незграбні елементи на знімку (бампери, арки) і є головні ознаки модифікації All Terrain. Машина буде адресована тим європейцям, кому E-класу Estate мало, а кросовера GLE - багато.

Mercedes-Benz E-Class Estate All Terrain

На виставці у французькій столиці прохідна «єшка» теоретично може зустрітися з таким суперником, як Volvo V90 Cross Country. Поборотися один з одним за купівельні гаманці у 2017 році доведеться цій парочці.

Про технічні складові, в тому числі про опціональну пневмоподвіску Air Body Control, все давно розповів седан. Нагадаємо, що поставка в нашу країну «універсального» E-класу з дизельними моторами не планується. Американцям пощастило ще менше: у них All Terrain не з'явиться ні в якому вигляді. Ну а нам залишається лише чекати дебюту, комплектацій, цін, представляючи себе, наприклад, на третьому ряду сидінь, розгорнутому проти ходу руху по байраках. До речі, через якийсь час у позашляховик перетвориться Mercedes-Benz C-Class Estate, чия мета - Audi A4 allroad.

Константин Болотов, drive.ru