Купе Mercedes-AMG S63 приміряє грати від суперкара AMG GT R

Всього два роки тому німці вивели в світ модель Mercedes-AMG S 63 Coupe нинішнього покоління, але вже подбали про її оновлення. В Європі фотошпигунам вдалося отримати перші знімки прототипу. Судячи з ним, рестайлінг буде проведений відносно рано. Ми припускаємо, що машина дебютує навесні - влітку наступного року.

Mercedes-AMG S 63 Coupe

Дизайн десятиспицевих дисків - колишній, але до серії компанія цілком може додати нові. Основні зміни припадуть на бампери і грати радіатора.

Mercedes-AMG S 63 Coupe

У новому бампері з'явилися горизонтальні планки по краях і три вертикальних по центру (раніше там були просто великі сітки).

Саме відчутна зміна в зовнішності, яке дозволить ідентифікувати рестайлінгову дводверку видали, - решітка радіатора з п'ятнадцятьма вертикальними планками, як на купе Mercedes-AMG GT R. Нагадаємо, та модель, показана лише минулого тижня, оформленням носа наслідує легендарний Мерседес 300 SL п'ятдесятих років. Ймовірно, таке дизайнерське рішення ми пізніше побачимо і на інших «заряджених» машинах марки.

Mercedes-AMG S 63 Coupe

Про задній бампер можна сказати лише те, що він буде скорегований, але маскування поки не дозволяє розгледіти деталі. Ліхтарі на цьому зразку колишні, однак на більше пізніх прототипах можуть змінитися.

В ході оновлення S 63 інженери піднімуть віддачу мотора з 585 сил приблизно до 600 (нинішній момент 900 Н • м теж може отримати надбавку в пару десятків «ньютонів»). Це наблизить модель з «вісімкою» 5.5 до показників дванадцятициліндрової сестри S 65 (630 к.с. і 1000 Н • м), так що їй теж необхідно стати трохи потужніше.

Mercedes-AMG S 63 Coupe

Зміни в салоні купе будуть косметичними - скажімо, може бути скориговано оформлення рульового колеса.

Mercedes-Benz S63 AMG

На очі фотографам попався і прототип зміненого седана S 63, однак тут поки не всі обновки встановлені. Взагалі ж, машина отримає і нові бампери, і оптику. Кермо німці теж поміняли.

Цілком можливо, що заради уніфікації такий ж «вираз обличчя» дизайнери подарують і кабріолету S 63. Для відкритої версії це буде дуже швидкий фейсліфтінг, адже компанія представила її всього лише на вересні минулого року, разом з вихідним кабріолетом S-класу. Додамо, що в низці оновлень всього сімейства «есок» першим повинен змінитися, звичайно, базовий седан. Такий ми вже бачили в камуфляжі. Малоймовірно, що покращиться чотиридверка в цьому році. Куди більше шансів на прем'єру на початку 2017 року або навесні.

Леонид Попов, drive.ru