Mercedes заявив про розробку нового конкурента Tesla Model S

Німецька компанія підтвердила розробку свого першого електричного автомобіля, який буде представлений на Паризькому автосалоні в жовтні. В інтерв'ю виданню Motoring Девід Маккарті - глава австралійського відділення з корпоративних комунікацій Mercedes-Benz - розповів, що на автосалоні в Парижі восени цього року буде показаний перший серійний електрокар марки.

Електрокар EVA від Mercedes-Benz

За його твердженням, машина буде конкурувати з Tesla Model S: автомобілі будуть перебувати в одній ціновій категорії і мати схожі характеристики. Тепер у Tesla є «вагомі причини, щоб почати турбуватися».

Однак щоб запропонувати більш серйозну альтернативу Model S, фахівці з Mercedes-Benz вирішили зосередитися на збільшення граничної дальності їзди без підзарядки (до 500 км). Крім того, вони хочуть зробити автомобіль швидким, і, звичайно ж, він повинен отримати розкішну обробку салону і всі найсучасніші розробки в області безпеки і комфорту.

Як повідомляє видання Car, першим електроавтомобіль на новій платформі, яка отримає назву EVA, стане седан, а в 2019 році дебютує кросовер (останній буде змагатися з Tesla Model X).

Джерело: auto.mail.ru