Новий Mercedes-Benz G-класу замаскувався під старий

Звичайний на вигляд позашляховик Mercedes-Benz G-класу, однак обклеєний плівкою від верху до низу, змусив фотографа задуматися. Останнє оновлення моделі проведено недавно, в 2015 році. А до 2017-го виробник обіцяв підготувати вже нове покоління. Візуальне порівняння показало, що машина - на десяток сантиметрів ширше стандартної. Незважаючи на загальне схожість з попередницею, в деталях вона теж від неї відрізняється.

Прототип нового G-Class

Якщо вірити прототипу, зайвого футуризму і закруглених граней, як на шоу-карі Ener-G-Force, чекати не доводиться.

Прототип нового G-Class

Оптика на цьому прототипі як спереду, так і ззаду, швидше за все, - «військова хитрість». Нові фари і ліхтарі ми побачимо на машині пізніше. А ось грати радіатора і бампер вже можна оцінити.

Висновок фотошпигуни зробили один: перед нами прототип наступної генерації «Геліка». Не дарма ж інженери обіцяли розширити шасі. Зовні машина буде наслідувати попередниці, оновившись, в першу чергу, всередині. Мова не тільки про салон (він вже на прообразі відрізняється від нинішнього). У кузові буде застосовано багато алюмінію, оновиться гамма агрегатів, і ще одна важливе очікуване нововведення - незалежна передня підвіска.

Прототип нового G-Class

Прототип дозволив також поглянути на багажник і оформлення дверей.

Порівняно нова чотирилітрова «бітурбовісімка», що з'явилася на нинішньому G-класі лише в минулому році, залишиться, а ось на молодших версіях будуть впроваджені рядні трилітрові «шістки» (бензин і дизель) з перспективною модульної лінійки, які доповнить дев'ятиступеневий «автомат». Залишаючись брутальним зовні, позашляховик буде куди бережливіший. Не в останню чергу завдяки істотному скороченню спорядженої маси.

Леонид Попов, drive.ru