Розкрито зовнішність найшвидшого Mercedes-AMG GT

Офіційні фотографії найшвидшої версії спорткара під назвою R були опубліковані за кілька годин до прем'єри. Презентація Mercedes-AMG GT R пройде 24 червня, о 21:30 за московським часом. Однак видання Autoevolution вже поділилося знімками спорткара. Як можна переконатися по фото, зовні нова версія, призначена для їзди по треку, відрізняється гратами радіатора в стилі Mercedes 300 SL, спеціальними бамперами, іншим заднім спойлером, а також спеціальними колісними дисками.

Mercedes-AMG GT R

У рух Mercedes-AMG GT R буде приводити чотирилітрова твін-турбовісімка, розвиваюча 585 к.с. і 700 Н ∙ м. Двигун буде працювати в парі з 7-ступінчастою трансмісією з двома зчепленнями і дозволить набрати перші 100 км/год за 3,6 секунди або на 0,2 секунди швидше, ніж це робить Mercedes-AMG GT S.

Mercedes-AMG GT R

Крім цього, спорткар отримає настроюється підвіску, дифузор, інші патрубки вихлопної системи, а в салоні - спортивні крісла, кермо і особливу обробку передньої панелі і інших елементів

Mercedes-AMG GT R

Ціни на Mercedes-AMG GT R поки не називаються, проте очікується, що за автомобіль проситимуть мінімум 170 000-180 000 євро.

Mercedes-AMG GT R

Джерело: auto.mail.ru