«Гарячий» Mercedes-AMG GT R відчув надбавку в 75 сил

Штутгартці вкинули в соцмережі кілька тізерів купе Mercedes-AMG GT R, прем'єра якого відбудеться на гудвудском фестивалі швидкості 24 червня. Всього за кілька днів до дебюту німці розкрили ключові характеристики. Виявилося, «бітурбовісімка» 4.0 форсована до 585 к.с. і 700 Н • м. Це дозволило скоротити час розгону з місця до сотні на 0,2 с (до 3,6), а максималку підняти на вісім кілометрів (до 318 км/год). Втім, для покупця важливіше можуть виявитися не чисті цифри, а відчуття: шасі доопрацьовано заради нового рівня єднання машини з водієм.

Mercedes-AMG GT R

Виробник спочатку виклав на Фейсбуці ролик з подібними кадрами, але незабаром видалив пост (подивитися відео все ще можна, наприклад, тут). Зараз офіційний жарт називається «Нічний страж»: він знятий на Нюрбургринзі і характеризує купе як «Бестію Зеленого пекла». Самої машини на екрані не видно.

Mercedes-AMG GT R

Дводверка, натхненна «бойовиком» Mercedes-AMG GT3, бачиться прямим конкурентом Porsche 911 GT3 RS, який легше (+1420 кг), але менше за розміром і потужності (500 к.с., 460 Н • м). Яка буде ціна?

Від інших членів сімейства GT R відзначиться новим ексклюзивним забарвленням під назвою AMG green hell magno, збільшеними повітроводами, аеродинамічними елементами (спліттер, дифузор, вуглеволоконне антикрило), розташуванням виконаної з титану вихлопної системи по центру. Цікава і оригінальна решітка: п'ятнадцятьма вертикальними елементами вона нагадає про спорткарі Mercedes-Benz 300 SL Panamericana зразка 1952 року і ще зустрінеться нам на моделях Mercedes-AMG. Споряджена маса навряд чи перевищить 1520 кг ( «Еска» важить 1 615). Підвіска буде модернізована, розмірність шин: 275/35 R19 спереду, 325/30 R20 ззаду. Царювати «джі-ті-ару» недовго, адже в 2017-м вийде виконання Black Series (понад 600 к.с.), в 2018-му очікується GT Roadster, про чию ступінь монструозності поки можна тільки гадати.

Константин Болотов, drive.ru