Mercedes зробив з «Гелендваген» робочу конячку

Спецверсія «Гелендевагена» під назвою Professional випускалася до 2013 року, але потім виробництво гранично спрощеної модифікації заслуженого позашляховика довелося припинити, так як простенький 184-сильний дизель не змогли довести до норм Євро-6.

Mercedes-Benz G-Class Professional

І ось - несподіване повернення. Mercedes-Benz G 350 d Professional отримав 3,0-літровий турбодизель V6 3.0 (245 к.с. і 600 Н·м), 7-ступінчастий автомат, постійний повний привід, а також блокування міжколісного і міжосьових диференціалів.

Mercedes-Benz G-Class Professional

Максимальна швидкість «Професіонала» - 160 км/год, час розгону до 100 км/год - 8,8 с. Але головне - це, звичайно, позашляхові здібності: кліренс становить 245 мм (у «звичайного» G-класу на 10 мм менше), кути в'їзду і з'їзду - 36º і 39º (в «стандарті» - 30º і 30º), а глибина подоланого броду - 600 мм.

Mercedes-Benz G-Class Professional

З інших характерних особливостей «аскетичною спецверсії» відзначимо спрощену аудіосистему, тканинну оббивку сидінь і покриття підлоги, що можна мити. Зовні Professional можна упізнати по чорній матовій решітці радіатора і колісним дискам.

Mercedes-Benz G-Class Professional

При бажанні за доплату можна замовити силові бампери, експедиційний багажник на дах, обробку багажника деревом, захисні решітки для оптики і підніжки. Втім, і без опцій за «робочу конячку» проситимуть без малого 80 тисяч євро, що, правда, на 11 тисяч євро менше, ніж коштує найдоступніший «цивілізований» G-клас.

Джерело: auto.mail.ru