ЗМІ дізналися подробиці про новий Mercedes-Benz CLA

При зміні поколінь маленький седан Mercedes стане просторіше, але не втратить свого шарму. Як вдалося з'ясувати німецькому виданню Auto Bild, новий Mercedes-Benz CLA буде відрізнятися новим характерним дизайном з трапецеподібними гратами радіатора, вузькими фарами і похилим дахом.

Оновлений Mercedes-Benz CLA

В основу нового Mercedes-Benz CLA буде покладена платформа MFA2, спільна з новим А-класом. Використання нової архітектури дозволить зробити автомобіль легше і одночасно просторіше, завдяки чому модель стане привабливішою для тих покупців, у кого вже є сім'я. Крім того, в модельному ряду CLA може з'явитися і ще один тип кузова - універсал Shooting Brake.

Оновлений Mercedes-Benz CLA

А ось про двигуни нового Mercedes-Benz CLA поки що нічого не повідомляється, принаймні офіційно. Втім, якщо врахувати, що автомобіль буде побудований на загальній платформі з майбутнім хетчбеком А-класу, можна припустити, що головна ставка буде зроблена на нові як трьох-, так і чотирициліндрові мотори. Причому в першому випадку мова йде про агрегати, запозичених у альянсу Renaut/Nissan. Крім того, не виключається поява гібридної версії і зарядженої модифікації AMG, яка буде розвивати близько 400 кінських сил.

Вихід нового Mercedes-Benz CLA на ринок запланований на 2019 рік.

Джерело: auto.mail.ru