Оновлений Mercedes S-класу помітили під час тестів. Фото

Уже в 2017 році німецький автовиробник виведе на ринок рестайлінгову версію флагманського седана. Поки що виробник випробовує оновлений S-клас на дорогах загального користування і доводить автомобіль до досконалості. У цьому можна переконатися завдяки шпигунським фотографіям, опублікованим порталом Motor1.com.

Mercedes-Benz S-Class

Як можна переконатися по знімках, після поновлення зовнішність Mercedes-Benz S-класу не зазнає кардинальних змін. Проте, автомобіль отримає трохи іншу головну оптику, інші бампери, а також інші патрубки вихлопної системи.

У салоні флагмана Mercedes-Benz з'явиться нове рульове колесо і трохи інша центральна консоль з новим сенсорним тачпадом, за допомогою якого буде здійснюватися управління мультимедійною системою. Також простір між панеллю приладів та екраном мультимедіа позбудеться кнопок.

Лінійка моторів Mercedes-Benz S-класу, найімовірніше, не зазнає змін, хоча не виключена поява нових шестициліндрових моторів. Подальші подробиці про автомобіль не повідомляються. Прем'єра оновленого седана може пройти на Міжнародному автосалоні в Детройті в січні 2017 року або на автошоу в Женеві, запланованому на наступний березень.

Джерело: auto.mail.ru