Mercedes приступив до тестів «міні-Гелендвагена»

Компанія вивела на випробування прототип майбутнього кросовера GLB. Відразу ж скажемо, на знімках, опублікованих виданням Motor1.com, представлений так званий «мул» - автомобіль, «одягнений» в кузов іншої моделі (в даному випадку Mercedes-Benz GLA). Але саме на таких «мулах» і відбувається обкатка всіх агрегатів майбутніх новинок.

Мул GLB у кузові від GLA

Як можна переконатися по фотографіях, кросовер на фото відрізняється від стандартного Mercedes GLA збільшеною колісною базою, розширеними колісними арками і іншим заднім бампером.

Мул GLB у кузові від GLA

Судячи з усього, перед нами саме прототип майбутнього Mercedes-Benz GLB - кросовера, який повинен встати на сходинку вище моделі GLA і відрізнятися зовнішнім виглядом в стилі знаменитого «Гелендевагена».

Мул GLB у кузові від GLA

За попередніми даними, Mercedes-Benz GLB буде побудований на візку MFA, що лежить в основі моделей А-класу. З ними новий кросовер розділить лінійку двигунів потужністю від 90 до 218 к.с. Правда, на жаль, у «міні-Гелендевагена" не буде системи повного приводу. Зате новинка отримає значний дорожній просвіт і короткі звіси, що все-таки дозволить її власнику з'їжджати з доріг загального користування. Прем'єра Mercedes-Benz GLB запланована на вересень 2019 року.

А ось так, на думку художника видання Autobild, буде виглядати серійний «міні-Гелендеваген»

Джерело: auto.mail.ru