Mercedes отримає польські мотори

У концерні Daimler оприлюднили плани з будівництва нового моторного заводу. Як майданчик для будівництва нового заводу концерном було обране невелике містечко Явор, що знаходиться в 70 кілометрах від Вроцлава. При цьому підприємство з виробництва моторів стане першим заводом Daimler на території Польщі.

Як зазначає прес-служба компанії, в будівництво заводу з випуску двигунів для автомобілів марки Mercedes Daimler інвестує 500 млн євро. У виробничу програму увійдуть 4-циліндрові бензинові та дизельні двигуни.

"Розширення потужностей у Східній Європі відображає міжнародну спрямованість нашого виробничого комплексу. Це підвищить гнучкість і ефективність нашої глобальної мережі виробництва." (Маркус Шефер, член правління Mercedes-Benz)

Відзначимо, що, за даними німецьких ЗМІ, в майбутньому Mercedes збирається налагодити в Східній Європі не тільки випуск моторів, а й автомобілів. Раніше легкові моделі марки хотіли випускати в Росії, але тепер, схоже, німецька сторона переглянула свої плани на користь Польщі.

Джерело: auto.mail.ru