Mercedes готує модель A25 AMG

Mercedes-Benz не дозволить BMW безроздільно владарювати в сегменті «заряджених» автомобілів класу «С» зі своєю новою BMW M1. Саме тому «Мерс» наприкінці наступного року покаже модель, побудовану на основі нового покоління А-класу. Займатися створенням цієї машини будуть, зрозуміло, фахівці з підрозділу AMG - саме тому машина стане називатися A25 AMG.

A Class AMG 25

За даними журналу Autocar, новий автомобіль отримає двигун потужністю аж 320 к.с. Щоправда, це буде трохи менше, ніж у BMW M1, яка має 340 к.с. Але інженерів Mercedes-Benz це не бентежить. Адже велике значення має не тільки кількість «конячок», а й маса автомобіля, а також налаштування. А маленька AMG обіцяє бути помітно легше BMW M1. Адже якщо остання має шестициліндровий мотор об'ємом 3,0 л, то «хот-хетч" від Mercedes-Benz отримає компактний і легкий чотирициліндровий мотор об'ємом 2,0 л з турбонаддувом.

Крім того, A25 AMG зможе похвалитися системою повного приводу, яка дозволить ефективно реалізовувати наявну потужність. З'явиться і коробка передач з двома зчепленнями.

Джерело: auto.mail.ru