Mercedes-Benz представив у Нью-Йорку конкурента BMW X4.

Компанія Daimler офіційно розсекретила нову модель під назвою Mercedes-Benz GLC Coupe. Новинка стане на сходинку нижче за модель GLE Coupe і стане другим автомобілем з подібним типом кузова в лінійці німецького виробника.

Mercedes-Benz GLC Coupe

Якщо Mercedes GLE Coupe - це відповідь інженерів зі Штутгарта на BMW X6, то головним суперником нового GLC Coupe стане BMW X4. Автомобіль вийшов на 74 мм довшим і 39 нижче звичайної версії Mercedes GLC, але зберіг з ним загальну колісну базу в 2870 мм. Як наслідок, у новинки трохи менший багажник і простір над головою задніх пасажирів. Зате вже в базовій версії встановлена спортивна підвіска, а в багатих комплектаціях вона адаптивна або пневматична.

Mercedes-Benz GLC Coupe

В Європі Mercedes-Benz GLC Coupe буде пропонуватися з широкою лінійкою силових установок. У неї ввійдуть чотирициліндрові дизельні мотори об'ємом 2,1 літра (170 і 204 к.с.), дволітровий чотирициліндровий бензиновий мотор (211 к.с.), гібридна версія потужністю 320 к.с., а також модифікація GLC 43 AMG (3,0 л, 367 к.с.). Ну а самою «крутою», за чутками, буде версія GLC 63 AMG, в рух яку буде приводити твін-турбовісімка потужністю 510 к.с.

Mercedes-Benz GLC Coupe

Продажі Mercedes-Benz GLC Coupe почнуться восени. Про ціни на новинку не повідомляється, зате відомо, що на GLС Coupe доведеться 20-30% від всіх продажів сімейства GLС.

Джерело: auto.mail.ru