Ще одне «позашляхове купе» Mercedes: є перше відео

Мода на купеподібні кросовери не слабшає, тому автовиробники продовжують освоювати цей сегмент. У марки Mercedes вже є середньорозмірний GLE Coupe, а тепер прийшов час випустити більш компактний GLC Coupe, прем'єра якого відбудеться на Нью-Йоркському автосалоні на наступному тижні.

Судячи з опублікованого ВІДЕОтізеру, серійний GLC Coupe буде схожий на однойменний концепт, показаний на торішньому Шанхайському моторшоу, але, як це зараз заведено, буде виглядати дещо скромніші шоукара. Що стосується силових агрегатів, то ними поділиться співплатформенний кросовер GLC, хоча не виключено, що лінійка модифікацій версії Coupe виявиться коротшою.

Для тих, хто призабув, нагадаємо нову ієрархію марки Mercedes. Назви всіх позашляховиків і кросоверів марки (за винятком культового G-класу, який, як відомо, знаходиться поза всяких рамок) складається з трьох букв, перші з яких - GL. Третя буква означає «класову приналежність» моделі: GLA - це машина на базі А-класу, а флагманський GLS - такий собі позашляховий S-клас.

Власне, «класичний» GLC і купеподібний GLC Coupe - це кросовери на агрегатах нового С-класу, що йдуть на зміну кутастому GLK.

Джерело: auto.mail.ru