Версія Mercedes-AMG GLC 43 4matic вивела паркетник на новий рівень

У гамі кросовера GLC з'явився цілком передбачуваний варіант Mercedes-AMG GLC 43 4Mаtic. Як і інші Мерседеси з індексом 43, автомобіль отримав «бітурбошістку» 3.0. Віддача - стандартні 367 к.с. і 520 Н • м (більшу потужність можна зустріти на недавно представленому седані Е 43). Для порівняння, у трилітрового Макана GTS - 360 сил, а у Audi SQ5 (аналогічно мотор 3.0) - 354. На пару з «автоматом» 9G-Tronic і повним приводом (розподіл тяги в нормі 31:69 на користь задньої осі) агрегат V6 розганяє автомобіль з місця до сотні за 4,9 с (максималка обмежена на рівні 250 км/год).

Mercedes-AMG GLC 43 4Mаtic

Дебют моделі на публіці відбудеться на автосалоні в Нью-Йорку в кінці березня.

Mercedes-AMG GLC 43 4Mаtic

Спортивне шасі, створене на основі пневматичної підвіски Air Body Control, тут не просто отримало інші настройки. Спереду з'явилися більш жорсткі шарніри і нові поворотні кулаки. Також на обох осях змінені еластокінематіка і кути установки коліс.

Як і побратимам з Аффальтербаха, моделі GLC 43 за замовчуванням надана система Dynamic Select (п'ять режимів, від економічного до індивідуального), адаптивна підвіска з трьома рівнями демпфування, електронна стабілізація з трьома режимами, перенастроєне рульове управління із змінним передавальним відношенням, посилені гальма (спереду диски на 360 мм і чотирипоршневі супорти, ззаду - на 320 мм і однопоршневі).

Mercedes-AMG GLC 43 4Mаtic

Споряджена маса (з водієм) - 1845 кг. Комбінована витрата палива в циклі NEDC - 8,3 л/100 км.

Зрозуміло, паркетник отримав і ряд зовнішніх доопрацювань по давно відпрацьованій схемі: глянцево-чорна решітка радіатора з хромованими декоративними елементами, AMG-бампери і вихлопні патрубки, глянцево-чорні пятиспицеві колісні диски AMG (шини: 235/55 R19 спереду і 255/50 R19 ззаду).

Mercedes-AMG GLC 43 4Mаtic

Після цілого ряду версій «43» у інших моделей Мерседеса тут закономірно поява спортивних крісел зі штучною шкірою Artico, мікрофіброю Dinamica і червоною прострочкою, керма AMG з тисненими шкіряним оздобленням та скошеним знизу ободом, приборки зі зміненою графікою.

Непогано оснащений автомобіль можна зробити ще дорожче. За доплату на ньому з'являться крісла з збільшеною бічною підтримкою і шкіряною оббивкою, 21-дюймові двоколірні колісні диски, декоративні вставки в салоні з вуглепластика (такий варіант і представлений на знімках). Важливо відзначити, що у попередника на ім'я GLK зовсім не було AMG-версії. А у нинішнього кросовера їх може виявитися навіть дві. Після GLC 43 ми б не виключали і виходу GLC 63 з чотирилітровою «вісімкою». Ну а модель GLC 43 з'явиться на світовому ринку в червні нинішнього року.

Леонид Попов, drive.ru