Оновлене сімейство Mercedes CLA прибуде в Нью-Йорк

Компанія Mercedes в рамках Нью-Йоркського моторшоу, яке відкриється через тиждень, представить рестайлінгові седан і універсал Mercedes CLA. Але вже зараз є офіційні знімки і інформація про них. Замовлення на оновлене сімейство CLA дилери почнуть приймати в травні, а перші «живі» машини з'являться в середині літа.

Mercedes-Benz CLA

Адаптивна підвіска і система Dynamic Select з'явилися на моделях CLA ще в минулому році.

Mercedes-Benz CLA

Ліхтарі тепер адаптивні - яскравість стоп-сигналів і поворотників змінюється в залежності від освітленості вулиці. Відкрити багажник можна провівши ногою під заднім бампером.

Від дореформених машин оновлені Mercedes CLA і CLA Shooting Brake відрізняються модернізованим переднім бампером, гратами радіатора, фарами, світло яких стало «тепліше», а також злегка переробленою передньою панеллю в салоні. Крім того, розширена гамма варіантів оббивки, додався новий колір кузова - Cavansite Blue Metallic.

Mercedes-Benz CLA

Мультимедійна система з восьмидюймовим екраном підтримує Apple CarPlay і Android Auto.

У моторній гамі теж відбулися деякі зміни. З'явилася базова дизельна версія Mercedes CLA 180d BlueEfficiency c півторалітровим двигуном потужністю 109 к.с. Ця модифікація пропонується тільки з «механікою». Також є аналогічна бензинова, зі 122-сильним мотором 1.6 під капотом. Седани і універсали з індексом 220 (184-сильний бензиновий агрегат) доступні з фірмовою системою повного приводу.

Mercedes-Benz CLA

Пізнати оновлений Mercedes-AMG CLA 45 можна хіба що по зміненому передньому бамперу.

Було... Стало.

«Заряджена» модифікація Mercedes-AMG CLA 45 піддалася лише косметичним змінам, більш потужний мотор компанія почала встановлювати на неї трохи раніше нинішнього оновлення. Нагадаємо, «гаряча» версія приводиться в рух 381-сильним турбомотором. З місця до 100 км/год автомобіль розганяється за 4,2 с (універсал повільніше на 0,1 с).

Анастасия Королькова, drive.ru