Mercedes-Benz відродить модель з 80-х

Компанія Daimler планує випустити нове чотиридверне купе, в основу якого буде покладено седан Mercedes-Benz S-класу. Як вдалося з'ясувати журналістам з німецького видання Autobild, з цією метою виробник відродить назва, що використовувалася в 80-х, - SEC.

Mercedes-Benz SEC

Оригінальний Mercedes-Benz SEC випускався з 1981 по 1993 рік і був купе на базі 126-го S-класу. Втім, на відміну від свого попередника, новий SEC буде не дво-, а чотиридверним. (Але при цьому нову модель не варто плутати з Mercedes-Benz CLS, вихід якого запланований на 2018 рік).

Mercedes-Benz SEC буде побудований на модульній архітектурі MRA і розділить більшу частину техніки зі стандартним S-класом. Наприклад, від нього чотиридверне купе отримає лінійку силових установок, включаючи версію Plug-in і AMG, потужністю 442 і 600 к.с. відповідно.

Mercedes-Benz SEC

На жаль, але на цьому інформація про новий Mercedes-Benz SEC закінчується, що, втім, не дивно, з огляду на, що до прем'єри автомобіля ще добрих чотири роки. Очікується, що купе покажуть в 2020 році, незадовго до прем'єри S-класу нового покоління.

Джерело: auto.mail.ru