Mercedes порадував кабріолетом

Новий С-клас від «Мерседеса» був представлений вже давно, проте тільки зараз кузовна сім'я збирається у повному складі - на автосалоні в Женеві показаний кабріолет, який складе компанію седану, універсалу і купе.

Mercedes-AMG C 43 Coupe

Якихось революційних змін в порівнянні з седаном у кабріолета не буде - у відкритій версії з'явиться навіть версія AMG C 63 з мотором потужністю 503 к.с. Але новинка отримає сучасні «кабріолетні» навороти. Наприклад, систему обдування шиї теплим повітрям. А ще з'явиться спеціальний козирок, який буде підніматися нагорі лобового скла, змінювати повітряний потік і знижувати рівень шуму.

Mercedes-AMG C 43 Coupe

До речі, С-класу теж є чим похвалитися. У Женеві показали модель під назвою Mercedes-AMG C 43 Coupe. Це не найкрутіша версія С-класу (бо є ще AMG C 63), але теж вельми швидка. Вона отримала V6 об'ємом 3 літри з наддувом, який видає 367 к.с. і 520 Н ∙ м. (Коробка передач автоматична, 9-ступінчаста, привід - повний).

Mercedes-AMG C 43 Coupe

Крім того, версія від AMG отримала амортизатори з можливістю регулювання, просунуту систему стабілізації з декількома рівнями спрацьовування, можливість налаштування роботи двигуна. Ну і, зрозуміло, будуть інші бампери, красиві 18- або 19-дюймові диски, трохи інше оформлення салону.

 Джерело: auto.mail.ru