Флагман Mercedes-Maybach S600 отримав броньовану версію

Останнім броньованим автомобілем компанії Mercedes був седан S600 Guard, показаний в позаминулому році. Він міг похвалитися рівнями захисту VR6 і VR7. До Женеві німці підготували «броньовик» на основі топової моделі Mercedes-Maybach S600. Він відповідає вищому класу захищеності - VR10.

Mercedes-Maybach S600 Guard

Скла фіксовані і покриті зсередини полікарбонатом. Броня днища повністю закриває пасажирську частину.

Mercedes-Maybach S600 Guard

Зовні впізнати в седані Mercedes-Maybach S600 укріплену модифікацію практично неможливо - і це, за словами німців, одна з переваг.

Як завжди, в Мерседесі неохоче поширюються про технічні подробиці броньованої модифікації, обмежившись заявами, що це нібито найбезпечніший автомобіль в світі (якщо не брати до уваги спеціалізовану техніку). Рівень захисту VR10 говорить про те, що кузовні панелі і скла здатні витримати обстріл з автоматичної зброї кулями зі сталевим сердечником. Крім того, машина має рейтинг захисту від вибухових пристроїв ERV 2010. Наскільки поважчав седан Mercedes-Maybach S600 і як змінилися динамічні характеристики, не повідомляється. У Німеччині ціни на машину будуть починатися з 470 000 євро.

Анастасия Королькова, drive.ru