Шпіонери зняли «сарай» Mercedes E-класу незадовго до прем'єри

Нове покоління седана Mercedes E-класу було представлено на початку січня на автосалоні в Детройті. З випуском універсала німці вирішили почекати - його презентація намічена на березень, коли розкриє свої двері Женевське мотор-шоу. Автомобіль вже попадався в об'єктиви фотографів, але тоді він був у камуфляжній плівці. Тепер папараці вдалося зняти «сарай» практично без маскування.

Mercedes-Benz E-Class

У продажу в Європі універсал з'явиться в другому півріччі.

Mercedes-Benz E-Class

Німці намагаються зберегти в секреті головну інтригу - як буде оформлена корма універсалу Е-класу. Швидше за все, вона буде виконана в стилістиці молодшої сестри - моделі С-класу.

За попередніми даними, автомобіль трохи додасть в габаритних розмірах в порівнянні з попередником. Обсяг багажника близький до нинішнього (695/1950 л), а ось місця в ногах і над головами задніх пасажирів стане більше. Моторна гамма, швидше за все, буде ідентична тій, що пропонується для седана. Пізніше лінійка модифікацій поповниться гібридом. Крім того, ходять чутки про вихід «позашляхової» версії, яка отримає назву E-Class All-Terrain.

Анастасия Королькова, drive.ru