У модельному ряду «Мерседеса» може з'явитися «Х-клас»

Новий пікап Mercedes-Benz, поява на ринку якого відбудеться не раніше 2018 року, може отримати одну із двох назв - «X-клас» або «Z-клас». Про це з посиланням на внутрішні джерела повідомляє видання CarAdvice.

Mercedes-Benz X-Class

За даними інсайдерів, керівництво компанії схиляється на користь назви X-клас », однак остаточного рішення ще не прийнято. Також журналісти дізналися деякі нові подробиці про новий пікап.

Уже відомо, що новий Mercedes-Benz буде побудований на базі пікапа Nissan Navara NP300. Тепер з'ясувалося, що для того, щоб дистанціюватися від останнього, пікап з трипроменевою зіркою буде пропонуватися виключно в варіанті з подвійною кабіною.

Під капотом нової моделі розмістяться ті ж двигуни, що і на Nissan Navara. Базовим стане 2,3-літровий чотирициліндровий турбодизель агрегат, що розвиває 188 к.с. і 450 Н ∙ м, а в більш дорогих версіях покупцям запропонують шестициліндровий турбодизель потужністю 255 к.с. (550 Н∙м). Базові версії пікапа будуть оснащуватися системою повного приводу, в дорогих комплектаціях повний привід буде постійним.

Що ж стосується дизайну пікапа Mercedes-Benz, то основна ставка буде зроблена на утилітарність і практичність. Наприклад, автомобіль отримає пластикові накладки, що захищають кузов. А ось в інтер'єрі нова модель буде схожа на Mercedes-Benz B-класу. Ціни на новинку будуть починатися з позначки близько 40 000 доларів США.

Джерело: auto.mail.ru