Спорткар Mercedes-AMG GT-R буде представлено навесні

Незвичайний варіант спорткара Mercedes-AMG GT вперше був помічений на випробуваннях ще в минулому році, змусивши спостерігачів ворожити - над яким проектом працює компанія? Автомобіль відтоді зазнав зміни. У новому зразку, сфотографованому днями, скориговані бампери, решітка радіатора і антикрило. Крім того, з'явилося більше неофіційних відомостей про машину, а називатися вона нібито буде Mercedes-AMG GT-R (або GT R).

Mercedes-AMG GT-R

За накладками, що спотворюють форму і металевою сіткою приховані нові повітрозабірники і решітка радіатора.

Mercedes-AMG GT-R

Покращена аеродинаміка (зверніть увагу на значний дифузор) забезпечує автомобілю більше можливостей на треку. Вихлоп перенесений з країв бампера в центр.

«Ерка» в деякому розумінні буде вважатися дорожньою інтерпретацією гоночної моделі Mercedes-AMG GT3, хоча тут більшою мірою мова про маркетинг, ніж про інженерну схожість. На цих машинах навіть мотори різні. Голова відділення Mercedes-AMG Тобіас Моерс вже натякав, що наступна «гаряча» версія GT повинна використовувати все ту ж «бітурбовісімку» 4.0, що і її молодші сестри, тільки потужність її буде піднята приблизно до 550 сил.

Mercedes-AMG GT-R

За попередньою інформацією, нова дорожня версія суперкара GT виявиться не тільки потужніше нинішніх, але й легше приблизно на 80 кг.

Таким чином, ця модель заповнить проміжок між модифікацією Mercedes-AMG GT S (510 к.с.) і виконанням Black Series (ніяк не менше 600 сил), яке вийде істотно пізніше. Ну а «запальничку» Mercedes-AMG GT-R ми чекаємо без камуфляжу вже на Женевському автошоу в березні нинішнього року, хоча офіційно компанія поки не підтверджує інформації про прем'єра. Якщо вона відбудеться в передвіщений термін, то на ринок автомобіль надійде в першому півріччі.

Леонид Попов, drive.ru