Модель Mercedes-AMG E63 буде тільки з повним приводом

Минуле покоління E 63 в 2013 році вперше обзавелося повним приводом у вигляді опції, і на той момент це рішення було революційним для суббренда AMG. У новій генерації Mercedes-AMG E 63 зробить наступний крок - повний привід стане безальтернативним. Про це журналу Autocar розповів глава відділення Mercedes-AMG Тобіас Моерс.

Mercedes-AMG E 63

Звичайний Е-клас вже скинув камуфляж, а «зарядженому» це ще доведеться зробити. Ключові зміни в зовнішності будуть помітні спереду: бампер із збільшеними повітрозабірниками і низьким спліттером

Mercedes-AMG E 63

Моерс запевняє, що цікавий характер моделі не постраждає від повного приводу: «Не хвилюйтеся, на ній як і раніше можна буде дріфтовати, пускати її в занос, загалом, робити всі ті дурниці, що ми любимо».

За інформацією британського видання, «гаряча єшка», як і передбачалося, отримає свою версію «бітурбовісімки» 4.0, яка видаватиме близько 600 к.с. При цьому автомобіль виявиться першою AMG-моделлю з дев'ятиступеневим «автоматом». Дебют має відбутися в найближчі місяці (швидше за все, в Женеві), а на ринок E 63 потрапить орієнтовно влітку.

Леонид Попов, drive.ru