Моделі AMG Sport перейдуть в лінійку Mercedes-AMG

Лінія «підігрітих» версій звичайних машин, названа AMG Sport, була анонсована зовсім недавно - в 2014 році. За задумом штутгартців, це був аналог лінійки BMW M Performance, що заповнює проміжок між простими версіями Мерседесів і моделями Mercedes-AMG. Однак, за інформацією видання Car and Driver, в Даймлері визнали такий хід помилковим. Тому всі модифікації AMG Sport незабаром будуть перенесені в сімейство Mercedes-AMG.

Mercedes-Benz SLC 43 AMG

Не випадково представлений на широкій публіці в Детройті родстер Mercedes-AMG SLC 43 з мотором V6 3.0 biturbo (367 к.с. і 520 Н • м) отримав саме це позначення, а не SLC 450 AMG, як випливало з логіки колишніх найменувань.

Mercedes-Benz SLC 43 AMG

Індекс 43 для машин з «бітурбо шістками» (на фото) повинен добре вписується в набір з приставок до імені 63 і 65, що використовуються для AMG-моделей з вісьмома і дванадцятьма циліндрами.

Деяке обгрунтування для такої зміни є: від простих побратимів машини AMG Sport відрізнялися не тільки потужністю, але й допрацьованим фахівцями AMG шасі. Таким чином, Мерседеси C 450 AMG (седан і універсал) будуть перейменовані в Mercedes-AMG C 43. Швидше за все, відбудеться це в четвертому кварталі нинішнього року, в той момент, коли модель переживе технічне оновлення. Зокрема, її «автомат» 7G-Tronic Plus поступиться місцем більш новому 9G-Tronic.

Mercedes-Benz A45

Недоречно виявиться індекс 45 («гарячі» Мерседеси з «турбочетвіркою»). Його положення виглядає обгрунтованим, хіба що якщо взяти до уваги потужність (381 к.с. після рестайлінгу). Але ж і «шістку» німці можуть форсувати. (На фото - спецверсія A 45.)

Цікаво, що індекс C 43 вже використовувався в «зарядженому» С-класі першого покоління - в седані W202. Так що нас чекає своєрідне повернення. Відповідно, «гаряча» шестициліндрова «ешка» повинна зватися Mercedes-AMG E 43. Компанія представить її через кілька місяців. Ну а кросовер GLE 450 AMG, за новою логікою, отримає ім'я Mercedes-AMG GLE 43.

Леонид Попов, drive.ru