Універсал Mercedes-Benz E-Class All-Terrain кине виклик Олроуд

У новому сімействі Е-класу (поки в ньому представлений лише седан) з'явиться універсал підвищеної прохідності. За інформацією видання Motoring, цю модель назвуть E-Class All-Terrain. Вона стане безпосереднім конкурентом для універсала Audi A6 allroad quattro. Вперше про можливий вихід на ринок такої версії інсайдери заговорили ще в минулому році. На нинішньому Детройтському автосалоні представники Мерседеса підтвердили інформацію австралійським журналістам.

Mercedes-Benz E-Class Estate

Модель E Estate нового покоління вже потрапляла на очі фотографам. Цікаво, що на цьому зразку кліренс виглядає підвищеним, та й передній бампер не схожий на бампер вже показаного седана. Може, це і був прототип позашляховика.

Mercedes-Benz GLA

Тим часом підготовлений рестайлінг для паркетника GLA. На конвеєр модель встала не так давно, в кінці 2013 року. Але споріднений А-клас зовнішність вже коригував.

Mercedes-Benz GLA

У нас є можливість показати вам перші знімки оновленого кросовера, який поміняв, зокрема, всю оптику. Компанія представить його до кінця нинішнього року.

Модель All-Terrain заповнить проміжок між простим універсалом і кросовером GLE. Цілком ймовірно, що позашляхову варіацію Е-класу німці покажуть на публіці одночасно зі звичайним універсалом - у вересні на Франкфуртському автошоу, а дебют в Мережі відбудеться ще влітку. Враховуючи недавній вихід позашляховика A4 allroad quattro, можна припустити, що Mercedes-Benz вирішиться і на створення відповідного йому конкурента - моделі під назвою C-Class All-Terrain. Відомо, що можливість побудови такої модифікації універсала С-класу фірма вже вивчала.

Леонид Попов, drive.ru