Названо кандидатуру на пост глави концерну Daimler

У 2016 році у Дітера Цетше, нинішнього президента Даймлера, закінчується контракт з концерном. Швидше за все, 62-річний топ-менеджер збереже пост до 2019-го - правління і акціонери готові продовжити його повноваження. Але про наступника потрібно думати вже зараз, і німецькі ЗМІ називають єдино можливу кандидатуру - Daimler очолить швед Ола Калленіус (46 років), який в даний час відповідає за глобальні продажі Мерседеса і Смарта.

Ола Калленіус

Ола Калленіус був шефом підрозділу Mercedes-AMG (в період 2010-2014 рр.). Потім його призначили головним з маркетингу, а в січні цього року зробили членом правління. У загальній складності Калленіус працює в Даймлере майже половину життя - 22 роки.

Дітер Цетше

Дітер Цетше прийшов в Daimler-Benz відразу після університету: 23-річний хлопчина влаштувався в дослідний відділ. Високі пости він займає з 1988 року. У 2007-му Цетше ініціював розлучення з Крайслером і став на чолі новоствореного Даймлера.

З прийдешнім призначенням Калленіуса правління бере курс на омолодження керівництва, щоб активніше розвивати електричні, водневі і автономні машини. Злі язики, втім, твердять, що Daimler піде на цей крок, «взявши приклад» з компанії BMW, яку цього року очолив 49-річний Харальд Крюгер. Як би там не було, Калленіус йде в гору: саме він вчора представив нового президента американського підрозділу Мерседеса (MBUSA). Ним став 47-річний Дітмар Екслер, який раніше обіймав посаду віце-президента з маркетингу. Його попередник Стівен Кеннон залишить компанію.

Константин Болотов, drive.ru