Кабріолет Mercedes-Benz C-класу розкрився на вулиці

Виробники, тестують машини, поступово знімають з них камуфляжну плівку і накладки, готуючи публіку до прем'єри. Та ж історія трапилася з відкритою «цешкою». По-перше, на нових зразках, спійманих фотографами в Європі, майже не залишилося маскування. По-друге, вперше вдалося побачити цю машину з прибраним дахом. По-третє, зйомка виявила цікаві деталі конструкції.

Mercedes-Benz C-Class Coupe

Піднімається секція рамки лобового скла з крихітною сіткою під нею, працює на правильну організацію повітряного потоку в парі зі звичайним вітрозахисним екраном позаду крісел.

Mercedes-Benz C-Class Coupe

За силуетом кабріолет досить близький до купе С-класу, схожа буде задня оптика, а про ніс і салон навіть говорити не доводиться. Є тут стилістичні перетини і з кабріолетом S-класу.

Mercedes-Benz C-Class Coupe

Як і у «Ески», у «цешки» буде багатошаровий м'який верх в декількох кольорах на вибір.

Про гамму моторів нової моделі розповісти нічого - тут не очікується великих розбіжностей з побратимами по сімейству С. А ось з позначеннями такої однозначності немає. Швидше за все, на шпигунських знімках показана машина з «бітурбошістіркою», тобто, орієнтуючись на седан, це буде варіант C 450 AMG.

Mercedes-Benz C-Class Coupe

Вихлопні патрубки натякають, що ми бачимо незвичайну версію кабріолета.

У той же час, враховуючи принцип найменування версій, використаний в представленому тільки сьогодні родстері SLC, даний автомобіль може виявитися, наприклад, виконанням Mercedes-AMG C 43 Cabriolet. Деталі будуть розкриті ближче до березневого Женевського автошоу. У продажу відкрита «цешка» з'явиться влітку 2016 року.

Леонид Попов, drive.ru