Бюро Piecha Design в числі перших одягнула новий родстер Mercedes SLK

mercedes-benz slk piecha design Сергей Удачин, drive.ru

З моменту випуску минулої осені прощального стайлінг-пакету для другого покоління двухдверкі Mercedes-Benz SLK тюнери з бюро Piecha Design, що базується в невеликому німецькому містечку Ротвайль, тримали руку на пульсі, щоб не упустити появи третьої генерації моделі. І як тільки прем'єра нового родстера відбулася, вони тут же взялися за роботу.

Набивши руку у доведенні зовнішності автомобілів марки Mercedes-Benz, тюнери запропонували новоявленим власникам «третього» SLK пакет прикрас, що отримав назву Accurian RS. Для додання автомобілю мужності і спортивності підопічні власника контори Маркуса Піха скористалися однією з найпростіших і досить затребуваних схем стайлінгу: обваження, підвіска, диски, випуск.

mercedes-benz slk piecha design

Так, у родстера з'явилися видозмінений передній і задній бампери, а разом з ними широкі накладні пороги з інтегрованими в нижній частині діодами підсвічування і акуратний спойлер, приклеєний на кришку багажника. Також німці замінили пружини родстера більш спортивними, скоротивши при цьому дорожній просвіт автомобіля на 25 мм, і змонтували нову випускну систему з нержавіючої сталі з чотирма патрубками на кінці. Наостанок вони перевзули двухдверку у фірмові 19-дюймові литі колеса серії MP1.

Комплекс своїх доробок німецькі ентузіасти стайлінгу оцінили майже в 5000 євро, з яких 1500 євро припадає на ефектні колеса і 1190 євро - на випуск. Всі компоненти кита можна придбати окремо, в тому числі обвіс, що коштує 2100 євро з діодним підсвічуванням або 1800 без нього.

Крім того, тюнери переналаштували блок керування механізмом складання двосекційною даху. Завдяки останній маніпуляції жорсткий верх машини можна прибирати на швидкості до 60 км/год, тоді як спочатку виробником встановлений ліміт у 15 км/год.