Автомобілістів знову цікавлять великі потужні мотори

В епоху даунсайзінгу (зменшення робочого об'єму двигунів) публіка несподівано стала купувати машини, на яких встановлені потужні багатолітрові силові агрегати. Зокрема, компанія Mercedes-AMG відзначає підвищений попит на свої моделі, і змушена розширити виробництво двигунів.

Для розширення будуть використані вільні потужності на заводі Daimler в Мангеймі, де відкриється новий підрозділ по збірці 12-циліндрових моторів. (У свою чергу, основний завод AMG в Аффальтербасі переключиться на збірку «вісімок»).

"Через великий попит на наші автомобілі виробничі потужності нашої мануфактури по збірці двигунів в Аффальтербасі виявилися повністю завантаженими. Максимально швидка поставка автомобілів клієнтам для нас вкрай важлива, а в Аффальтербасі у нас зараз немає можливостей для розширення виробництва."

Тобіас Мерс, керівник відділення Mercedes-AMG

Відзначимо, що 12-циліндрові двигуни встановлюються на седани і купе S 65, родстер SL 65, а також на позашляховик G 65. При цьому перенесення збірки на новий майданчик абсолютно не означає скасування заведених на фірмі традицій: кожен двигун також буде збиратися одним механіком-збирачем, як це відбувається на головному підприємстві.

Джерело: auto.mail.ru