«Недорогі» електро кросовери: Mercedes готує новий хіт

Компанія Mercedes-Benz готується вивести на ринок новий компактний кросовер, який стане прямим конкурентом Tesla Model Y. Новинка, вихід якої запланований на 2020 рік, може отримати ім'я ELA. Про це з посиланням на внутрішні джерела повідомляє видання Auto Bild.

Mercedes-Benz ELA

Електромобілі не в новинку для Mercedes-Benz, в тому числі і масові. Наприклад, у Німеччині успішно продається електрична версія Mercedes-Benz B-класу. Однак, як розповіли інсайдери німецьким журналістам, у зв'язку із зростанням популярності кросоверів, на електричні «рейки» поставлять саме модель з таким типом кузова.

За наявною інформацією, новинка отримає ім'я ELA і буде побудована на загальній базі з кросовером Mercedes GLA нового покоління. Базовим мотором для нового електромобіля стане агрегат потужністю 75 кВт. Незважаючи на малу потужність, автомобіль буде володіти непоганим запасом ходу і системою рекуперації електроенергії, до того ж, напевно будуть й інші версії. Вихід нового електромобіля на ринок запланований на 2020 рік, а ціна новинки складе 40000 євро, що відносно небагато для подібних автомобілів.

До речі, не можна не відзначити, що німці мітять акурат в продукцію Tesla. Справа в тому, що раніше Ілон Маск розповів, що в лінійці виробника також з'явиться маленький електричний кросовер під назвою Model Y. Правда, обіцяють, що Tesla обійдеться покупцям дешевше, ніж електрокроссовер зі Штутгарта, - в суму близько 35000 доларів.

Джерело: auto.mail.ru