Китайський автопром клонував і Mercedes

Китайці останнім часом не перестають дивувати. То вони випустять автомобіль, який, нібито, може конкурувати з Toyota Camry та іншими моделями бізнес-класу, то представлять який-небудь електрокар. Але найкраще у них виходить займатися клонуванням. Ось, наприклад, сьогодні стало відомо, що китайська компанія BAIC почне випуск моделі з назвою, що легко запам'ятовується BC301Z.

Китайський Mercedes

Як ви вже, напевно, зрозуміли, BAIC BC301Z представляє собою копію Mercedes-Benz B-класу. Не точну, звичайно, але відмінності не такі вже й великі (тут треба відзначити один важливий нюанс - BAIC і Daimler AG мають спільне підприємство, тому, швидше за все, подібний клон з'явився з дозволу керівництва Mercedes-Benz).

Китайський Mercedes

Китайський варіант В-класу має трохи іншу оптику, змінену решітку радіатора, іншу кришку багажника і, звичайно ж, нову емблему. Усередині обидві машини теж схожі один на одного. Хоча німецький хетчбек все-таки виглядає шляхетніше. Що й не дивно.

Китайський Mercedes

Під капот BAIC BC301Z будуть ставити звичайні бензинові двигуни об'ємом 1,3 л і 1,5 л, які стануть працювати разом з «механікою» або варіатором (мотори, між іншим, робляться в Китаї за ліцензією Mitsubishi).

Джерело: auto.mail.ru