Оновлений Mercedes-Benz S-класу помітили на дорогах. Фото

Не минуло й трьох років з моменту виходу на ринок Mercedes-Benz S-класу, як німці задумали провести фейсліфтінг свого флагманського седана. Хоча ніякої інформації про місце та строки прем'єри оновленої моделі досі не оголошувалося, фотошпигунам видання Motor1 вдалося сфотографувати автомобіль на дорогах загального користування.

Mercedes-Benz S-Class

Поки що оновлення Mercedes-Benz S знаходиться на ранній стадії розвитку. Проте зробити деякі висновки вже можна. Так, після фейсліфтинга автомобіль отримає нові фари головного світла з трьома смужками світлодіодів, іншу решітку радіатора і злегка змінені бампери.

Mercedes-Benz S-Class

Не менш змін відбудеться в салоні флагманського Mercedes. Наприклад, там з'явиться нове кермо, а також нова мультимедійна система. Напевно інженери оновлять і прошивку мультімедійкі і різних електронних систем. Але що саме отримає S-клас, поки що невідомо.

Mercedes-Benz S-Class

Mercedes-Benz S-Class

А ось лінійка двигунів Mercedes-Benz S-класу, швидше за все, залишиться без змін. Нагадаємо, автомобіль оснащується моторами V6, V8 і V12 потужністю від 249 до 630 к.с. Також у нинішнього S-класу є і гібридна 442-сильна версія.

Mercedes-Benz S-Class

Джерело: auto.mail.ru