Салон нового Mercedes-Benz E-класу зняли на відео

Фотошпигунам вдалося зняти на відео салон нового Mercedes-Benz E-класу. Ролик, що демонструє як виглядатиме інтер'єр моделі нового покоління, був опублікований у відеоблозі WalkoART.

Як можна переконатися по ролику, інтер'єр нового Mercedes-Benz E-класу буде являти собою суміш з салонів седанів С- і S-класу. Приміром, варто відзначити єдиний блок приладової панелі і мультимедійної системи з 12,3-дюймовим екраном, характерні повітроводи, а також нове кермо.

Раніше в мережі з'явилися фотографії, що практично повністю розкривають зовнішність нового Mercedes-Benz E-класу. Відомо, що седан нового покоління буде побудований на платформі MRA, а в моторну гамму «ешки» увійдуть як чотирициліндрові двигуни, так і мотори V6 і V8, а також новий 2,0-літровий «турбодизель».

А ще автомобіль отримає цілий ряд електронних помічників. Модель навчиться рухатися на автобані без допомоги водія, що стане першим кроком до повністю безпілотного Е-класу. Крім того, електроніка зможе розпізнавати і запобігати аварії, у тому числі і важкі, з виїздом на «зустрічну». Нагадаємо, офіційна прем'єра нового Mercedes E-класу відбудеться взимку 2016 року у автосалоні в Детройті.

Джерело: auto.mail.ru