Новий Е-клас можна розглянути без камуфляжу

Жодних сюрпризів в зовнішність новинки дизайнери зі Штутгарта не заклали, тому, як і очікувалося, новий Mercedes-Benz E-класу (заводське позначення - W213) зовні практично повторює седани C- і S-класів. Так що найголовнішою новиною стане збільшення габаритів: W213 обіцяє бути не просто крупніше поточної моделі (очікується, що довжина збільшиться на 55 мм), але і набагато зручніше для задніх пасажирів, так як інженери прийняли рішення помітно розтягнути колісну базу.

Mercedes-Benz E-Class W213

У моторну гамму «ешки» традиційно мають увійти бензинові не тільки «четвірки», а й більш солідні двигуни V6 і V8, а також новий 2,0-літровий турбодизель. Також обіцяно, що завдяки широкому застосуванню алюмінію новий Mercedes-Benz E-класу «схудне» приблизно на 100 кг.

Mercedes-Benz E-Class W213

Як зараз прийнято, новинку щедро шпигують електронними помічниками. Перш за все, модель навчиться рухатися на автобані без допомоги водія, що стане першим кроком до повністю безпілотного Е-класу. Крім того, електроніка зможе розпізнавати і запобігати аварії, у тому числі і важкі, з виїздом на «зустрічну».

Джерело: auto.mail.ru