Кросовер Mercedes-Benz GLE 450 AMG 4matic вийшов без сюрпризів

У лінійці «підігрітих» моделей AMG Sport поповнення: до пари З 450 AMG 4Mаtic і GLE 450 AMG 4Mаtic Coupe приєднався кросовер GLE 450 AMG 4Mаtic. Як і на побратимах на ньому з'явилася бензинова трилітрова «твінтурбошестёрка» (367 к.с. 520 Н • м). Спарений з «автоматом» 9G-Tronic двигун забезпечує машині ту ж динаміку, що і побратимові з приставкою Coupe: 5,7 з місця до сотні. Взагалі, крім кузова, її можна вважати повним аналогом раніше показаного «розігрітого» кросовера.

Mercedes-Benz GLE 450 AMG 4Mаtic

Бампер AMG з розвиненими повітрозабірниками і 20-дюймові диски (за доплату - 21 дюйм) відразу налаштовують на спортивний лад.

Mercedes-Benz GLE 450 AMG 4Mаtic

Кермо зі скошеним ободом, салон декорований Наппо і алюмінієвими деталями (вуглепластик або чорний рояльний лак - опції на вибір, як і педалі з нержавіючої сталі з гумовими шипами).

В оснащення автомобіля входять пневмопідвіска з автоматичним підтриманням рівня кузова (в спортивному режимі кліренс зменшується на 15 мм) і адаптивними амортизаторами, спортивний рульовий механізм Sports Direct-Steer, великий список систем безпеки та допомоги водієві. Про ціну німці поки не говорять. Додамо, що на підході ще одна модель в лінії AMG Sport: родстер SLC 450 AMG.

Леонид Попов, drive.ru