Новий Mercedes CLC: розкрито перші подробиці

Стали відомі перші подробиці про новий Mercedes-Benz CLC. Автомобіль нового покоління з'явиться в 2020 році, а поки що журналістам німецького видання Auto Bild вдалося отримати першу інформацію від інсайдерів. Що ж нас чекає?

Mercedes-Benz CLC

Перш за все, Mercedes CLC перестане бути купе. Замість цього трьохлітерний індекс приміряє на себе новий седан, який займе нішу між моделями CLA і CLS. Як неважко здогадатися з назви, в основу Mercedes-Benz CLC ляже візок від седана С-класу, причому від його подовженої версії, яка продається на ринку Китаю. Завдяки збільшеній на 80 мм колісній базі творці планують надати пасажирам нового Mercedes CLC більше комфорту і простору.

Лінійка моторів нового CLC буде запозичена у звичайного С-класу і включить в себе чотирициліндрові двигуни потужністю від 150 до 400 к.с. Будуть у нового седана також гібридна і заряджені версії. В останньому випадку мова йде про модифікації Mercedes CLC 450 Sport, яка буде оснащуватися 435-сильною рядною «шісткою», а також про найпотужнішої модифікації - CLC 63 AMG. Такий автомобіль оснащуватиметься 4,0-літровим двигуном V8, здатним розвинути 510 кінських сил.

Джерело: auto.mail.ru