Новий Mercedes-Benz E-класу: в інтер'єрі будуть сюрпризи

Салон Mercedes E-класу несподівано являє собою щось середнє між інтер'єрами С- і S-класу, тоді як раніше передбачалося, що інтер'єр новинки майже повністю повторить рішення флагманської моделі: зокрема, нижня частина центральної консолі здорово нагадує «цешку», але «планшет» мультимедійної системи не стирчить, а схований під козирьок.

Mercedes-Benz E-Class

Світова прем'єра седана Mercedes-Benz E-класу четвертого покоління відбудеться в січні на Детройтському автосалоні. Обіцяють, що завдяки широкому застосуванню алюмінію новий Mercedes-Benz E-класу «схудне» приблизно на 100 кг. А ось розміри моделі, навпаки, виростуть, причому це позитивно позначиться і на комфорті пасажирів.

Друга ставка буде зроблена на різні електронні помічники. Перш за все, нова «ешка» навчиться рухатися на автобані без допомоги водія, що стане першим кроком до повністю безпілотному Е-класу. Крім того, електроніка зможе розпізнати і запобігти аварії, у тому числі і важкі, з виїздом на «зустрічну».

Mercedes-Benz E-Class

Що ж стосується двигунів, то оновлений Mercedes-Benz E-класу традиційно отримає широку гамму бензинових і дизельних двигунів, а також гібридну версію за схемою Plug-in. Але головною новиною стане повернення рядних «шісток»! Правда, про технічні характеристики силових установок поки що, на жаль, нічого не відомо.

Джерело: auto.mail.ru