Позашляховик Mercedes-Benz GLS зовні нагадуватиме GLE

Модель GLS (колишній GL) після рестайлінгу, публіка очікувала побачити ще минулої осені, потім прем'єру прогнозували на січень 2015 го. Але, за останніми даними, автомобіль дебютує на автошоу в Лос-Анджелесі в кінці листопада. А ось як він буде виглядати, ясно вже зараз: фотографам вдалося сфотографувати зразок з мінімальною кількістю камуфляжу. Виявилося, щонайменше в одній з версій анфас GLS нескладно сплутати з молодшим братом GLE (колишній ML).

Mercedes-Benz GLS

У автомобіля змінилися бампер, решітка радіатора, фари і капот.

Mercedes-Benz GLS

Порівняйте фари і повітрозабірники кросовера GLE з пакетом AMG Line (ліворуч) і оновленого GLS, побаченого на тестах.

Mercedes-Benz GLS

У переробленому інтер'єрі фотограф помітив виступаючий екран мультимедійної системи. Ще з'явиться новe кермо. І навіть під плівкою видно, що оформлення заднього бампера практично один в один копіює бампер GLE (праворуч).

Моторна гамма в цілому залишиться колишньою, проте, враховуючи трансформацію, що трапилася з GLE, можна передбачити зростання потужності мотора 4.7 і поява в лінійці гібрида, що заряджається від мережі. Чекаємо ми на оновленому «джи-ел-ес» і дев'ятиступеневу автоматичну коробку передач 9G-Tronic, яка замінить семиступінчасту в деяких версіях і посприяє зниженню витрати палива. Надбавку в потужності (порядку 20-30 к.с.) повинна отримати «гаряча» модифікація AMG GLS 63, причому напевно буде підготовлена ​​ще більш продуктивна варіація - AMG GLS 63 S.

Леонид Попов, drive.ru