GWA Tuning Ciento Once - сучасна інтерпретація Mercedes-Benz C111

GWA Tuning Ciento Once - C111

Американська тюнинговая компанія GWA Tuning побудувала в єдиному екземплярі спорткар, який, за задумом творців, повинен нагадати про концептуальний автомобіль Mercedes-Benz C111, вперше з'явився у 1969 році на моторшоу у Франкфурті.

Сучасна інтерпретація спорткара Mercedes-Benz C111, створена компанією GWA Tuning і названа Ciento Once (у перекладі з іспанської - "111"), має трубчастий каркас і алюмінієві кузовні панелі, виготовлені вручну. Маса автомобіля складає 1400 кілограмів, а його колісна база (2616 міліметрів) трохи коротше, ніж у мерседовского концепт-кара.

У рух новинка наводиться дванадцятициліндровим бензиновим двигуном Mercedes-Benz об'ємом шість літрів і потужністю 408 кінських сил (такий же агрегат встановлювався на знамениті "шестисоті" 90-х років минулого століття). Мотор працює в парі з шестиступінчастою механічною коробкою передач Cima. Динамічні характеристики Ciento Once не повідомляються.

Крім цього, побудований GWA Tuning спорткар має гальмівні механізми від седана Mercedes-Benz S55 AMG (W220), регульовану підвіску, що настроюється задній спойлер, 19-дюймові колісні диски з покришками розмірності 265/35 спереду і 20-дюймові з шинами 295/30 ззаду .

За словами представників GWA Tuning, остаточне рішення про те, випускати чи ні подібну машину серійно, поки ще не прийнято.

Під ім'ям C111 компанією Mercedes-Benz в 70-х роках була випущена ціла серія прототипів, на яких демонструвалися технічні досягнення німецької марки, наприклад, кузов з скловолокна, роторний двигун і п'ятициліндровий турбодизель. Крім того, ці автомобілі встановили кілька рекордів швидкості, проте в серію так і не були запущені.

GWA Tuning Ciento Once - C111

GWA Tuning Ciento Once - C111

GWA Tuning Ciento Once - C111

GWA Tuning Ciento Once - C111

GWA Tuning Ciento Once - C111

GWA Tuning Ciento Once - C111

Джерело: АвтоРынок.ру