Англійці «прокачали» Mercedes-Benz G63 AMG

Яких тільки варіантів «прокачки» не було запропоновано за довге життя культового «Гелендевагена» - від повністю карбонового кузова тюнінг-ательє Mansory до дуже скромних переробок, якими намагалися заманити покупців численні німецькі тюнинг-ательє. Тепер до когорти «покращувачів» додалося і британське ательє Prindiville Design, що здивувало не стільки тюнінг-пакетом, скільки цінником на своє дітище.

Mercedes-Benz G63 AGM від Prindiville Design

 

Основний упор англійці зробили на зміна екстер'єру і розробили новий карбоновий обвіс, що включає в себе передній і задній бампери, капот, розширені колісні арки, грати радіатора, корпуси дзеркал, кожух запасного колеса, дверні ручки і накладку на боковинах кузова, який може бути пофарбований як матовою, так і глянсовою фарбою.

Mercedes-Benz G63 AGM від Prindiville Design

Салон обробили дорогою шкірою і алькантарою, вставками з цінних порід дерева і карбону, попутно машину "взули" в чорні, легкосплавні диски Prindiville і низькопрофільну гуму. Завдяки чіп-тюнінгу та встановленню нової вихлопної системи, восьмициліндровий, 5,5-літровий твін-турбо мотор отримав додаткові 50 к.с. (594 к.с.), так само була дороблена гальмівна система і оптимізована робота семиступінчастої автоматичної КПП AMG SpeedShift.

Mercedes-Benz G63 AGM від Prindiville Design

Англійці присвоїли автомобілю ім'я власне - Prindiville Design Indomitable G (Неприборкний) і повісили на нього цінник в 250 000 фунтів стерлінгів або 380 600 доларів. Попутно повідомивши, що машина буде випущена обмеженою серією, що, на їхню думку, повинно надати їй наліт ексклюзивності.

Mercedes-Benz G63 AGM від Prindiville Design

Звичайно, чи варто переплачувати за подібне «прокачування» практично подвійну ціну Mercedes-Benz G63 AMG, вирішувати потенційним покупцям, але ось у чому точно доводиться сумніватися, так це в доцільності подібного тюнинг-пакета. Краси машині він точно не додав, а при певному ракурсі «Гелендваген» на низькопрофільній гумі і зовсім виглядає безглуздо. Втім, і раніше зроблені спроби надати спортивності армійському позашляховику завжди приводили до вельми сумнівних результатів.

Джерело: auto.mail.ru