Новий Mercedes-Benz E-класу: перша інформація

Компанія Daimler готується до виведення на ринок нового Mercedes-Benz E-класу. Такий автомобіль буде представлений на початку 2016 на автосалоні в Детройті, однак журналістам видання Auto Bild вдалося поспілкуватися з розробниками і дізнатися перші подробиці про новинку.

Mercedes-Benz E-Class

Що ж нас чекає? Перш за все, збільшення розмірів при зниженні маси. Обіцяють, що завдяки широкому застосуванню алюмінію, новий Mercedes-Benz E-класу «схудне» приблизно на 100 кг. А ось розміри моделі, навпаки, виростуть, причому це позитивно позначиться і на комфорті пасажирів.

 

Друга ставка буде зроблена на різні електронні помічники. Перш за все, нова «ешка» навчиться рухатися на автобані без допомоги водія, що стане першим кроком до повністю безпілотного Е-класу. Крім того, електроніка зможе розпізнати і запобігати аварії, в тому числі і важкі, з виїздом на «зустрічку».

Mercedes-Benz E-Class

Що ж стосується двигунів, то оновлений Mercedes-Benz E-класу отримає чотирьох- і шестициліндрові бензинові двигуни, а також гібридну версію за схемою Plug-in. Але головною новиною стане повернення рядних «шісток». Правда, про технічні характеристики силових установок поки що, на жаль, нічого не відомо.

Джерело: auto.mail.ru