Агресивний Mercedes SLS від Prior Design

Два місяці тому Prior Design натякнули, як на їхню думку має виглядати справжній Mercedes SLS. Легко завоювати прихильність людей грамотним бодікітом, чи не так?

Mercedes SLS від Prior Design

Аеродинамічний обвіс називається PD900GTWB. З ним ваш SLS буде виглядати як гоночний болід серії GT3.

 

Mercedes SLS від Prior Design

Недооцінений SLS поступово йде на другий план, оскільки всі вже звернули свій погляд на AMG GT. Але PD900GTWB поверне йому колишню привабливість. Він складається з унікальних переднього і заднього бамперів, бічних спідниць, розширювачів колісних арок, нового капота і заднього спойлера.

Mercedes SLS від Prior Design

Клієнт також може замовити окремі елементи з вуглеволокна. Що стосується вартості, то Prior Design просить за свої послуги 24 900 євро. У цю ціну входить набір кованих 20-дюймових дисків Rotiform SNA, регульована підвіска KW з ходом 35 міліметрів і фірмова вихлопна система, яка підвищить потужність на 40 к.с. Також доступний чиптюнінг, який додасть ще 30 к.с. і 40 Нм до вашого 591-сильного "Мерседесу".

Mercedes SLS від Prior Design

Так як мова йде про "3 секундний автомобіль" (3,7 секунд до 100 км/год), то надбавка у кінських силах не відчується на ваших заїздах від світлофора до світлофора. Вона відчується на розгоні до 200 км/год. Стандартний SLS витрачає на це 11,2 секунди.

Джерело: autoutro.ru