Mercedes-Benz показав оновлений «Гелендеваген»

Компанія Mercedes-Benz офіційно розсекретила оновлений позашляховик G-класу. Автомобіль отримав цілий ряд технічних поліпшень і нову ексклюзивну версію.

Mercedes-Benz G-Class

 

Рестайлінг зовнішності «Гелендевагена» мінімальний і включають в себе лише нові бампери, інші колісні арки і нові колісні диски. Втім, головні зміни відбулися під капотом G-класу.

Mercedes-Benz G-Class

Перш за все, автомобіль отримав 4,0-літровий бі-турбомотор V8, який також встановлюється на AMG GT. Агрегат здатний видати 422 к.с. потужності і 610 Н ∙ м пікового крутного моменту, що дозволяє позашляховику, незважаючи на свої розміри, набрати першу "сотню" за 5,9 секунди.

Mercedes-Benz G-Class

На даному фото зображений салон стандартної версії оновленого Mercedes G-класу...

Крім того, потужність версії G350d зросла з 211 до 245 к.с., а обертовий момент збільшився з 540 до 600 Н ∙ м. Час розгону з 0 до 100 км/год у цієї модифікації відтепер становить 8,9 секунди. Отримали свою надбавку і «Геліки» в заряджених модифікаціях AMG. Mercedes-Benz G 63 AMG відтепер розвиває 571 к.с., що на 27 к.с. більше, ніж раніше. Версія G 65 AMG додала 18 к.с. і відтепер здатна видати 630 «конячок».

Mercedes-Benz G-Class

...а це вже салон версії AMG

Виробник також обіцяє, що після поновлення починаючи з базової версії на G-клас встановлюватимуть нові амортизатори, що забезпечують «кращу поведінку автомобіля практично на будь-якій поверхні». Крім того, інженери змінили алгоритми роботи систем ESP і ABS для кращої керованості.

Mercedes-Benz G-Class

Крім цього, відтепер в лінійку «Гелендевагенів» додана нова спецверсія AMG Edition 463. Цей автомобіль відрізняється спеціальним двоколірним інтер'єром, карбоновими вставками в салоні і застосуванням шкіри Nappa. Крім того, позашляховик отримав захист під бампером з нержавіючої сталі, спеціальні смужки вздовж кузова і 21-дюймові ковані диски.

Mercedes-Benz G-Class

Замовлення на оновлений Mercedes-Benz G-класу почнуть приймати влітку 2015 року. Про ціни на новинку компанія повідомить додатково.

Джерело: auto.mail.ru